Uudis

Margus Linnamäe: Ojasalu võiks avalikult vabandada

Suurärimees Margus Linnamäe.Foto: Scanpix

Ardo Ojasalu hinnang, et temavastase meediakampaania võis augustis käima lükata Postimehe omaniku Margus Linnamäe ärihuvi, on Linnamäe sõnul väga jabur.

Linnamäe ütles, et tal on Ojasalu spekulatsiooni väga keeruline kommenteerida, kuna ta ei saa isegi täpselt aru, millest Ojasalu räägib.

“Tema arusaam, et minu huvides on riiklike haiglate suured kontoülejäägid, on lihtsalt väga jabur,” ütles ta.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Ojasalu rääkis Geeniusele antud intervjuus, et üks põhjus, miks tema juhitud MTÜ Korruptsiooniradari ja Vabaerakonna suhteid augustis meedias meeletu hooga lahkama hakati, võis peituda ühes Eesti Ekspressi artiklis augusti keskpaigast. Artikkel tugines Ojasalu uurimistööle ja tõi välja, et suurtel haiglatel seisab kontodel 101 miljonit eurot vaba raha.

“See, et pärast seda artiklit Postimees selle ette võttis, see polnud väga üllatav,” ütles Ojasalu ja andis mõista, et ilmselt astus ta varba peale neile, kes seda raha võiksid himustada.

“Kui sealt ärilisi liine pidi hakata edasi minema, siis on ju teada, kus need huvid on, kuhu ja kelleni jõuavad,” lisas Ojasalu, viidates Postimehe omanikule Linnamäele.

Linnamäe sõnul kaaluks ta tavapärases situatsioonis sellise spekulatsiooni esitamise eest kohtusse pöördumist.

“Aga kuivõrd ma pigem eeldan, et hr Ojasalul on lihtsalt pingelised ajad, siis ma ei näe otsest põhjust hakata tema unenägusid kommenteerima,” ütles ta.

“Avalik vabandus minu ees oleks muidugi kohane,” lisas Linnamäe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.