Uudis

Maxima uuendas kojuveoteenust, tellida saab nüüdsest äpist, maksta kättesaamisel

Barbora Eesti juht Deniss OsmanFoto: Maxima

Tänasest asendab senise Maxima veebipoe uue nimega teenus Barbora (www.barbora.ee), mis annab klientidele võimaluse teha oste ka nutitelefonis ja maksta lisavõimalusena ka siis, kui tellitud kaup on kohale jõudnud. Tellimused täidetakse ettevõtte teatel senisest kiiremini ja olemasolevate e-Maxima klientide jaoks muudatusega seoses ühtegi ebamugavust ei kaasne. 

Tellimused toimetatakse klientideni uute ja spetsiaalselt toidukaupade transportimiseks kohandatud sõidukitega. Barbora lubab toimetada kõik enne 16:30 esitatud tellimused klientideni samal päeval.

Kohaletoimetamise hind algab 0,99 eurost. Kauba eest saab endiselt elektrooniliselt tasuda, kuid lisandunud on Eestis ainulaadne võimalus teha kliendi kodus ka kaardimakse.

Osta saab mitmest seadmest

Barbora klientidel on võimalik oste teha erinevatest seadmetest – ostukorvi täitmist võib alustada kodus arvuti taga ja hiljem mobiiltelefonis tooteid juurde lisada. Lisaks on kliendil võimalus ostukorvi täiendada senikaua, kuni tellimus pole komplekteeritud. Nii ei pea esialgu ununenud kaupade kättesaamiseks tegema uut tellimust.

Barbora mobiilirakendus on alates tänasest toimiv ning selle saab tasuta alla laadida App Store´ist ja Google Play veebipoest. 

Leedus võeti mobiilirakendus kasutusele kolm aastat tagasi ning hetkel tehakse selle kaudu 40% ostudest. Lätis tutvustati Barbora rakendust kevadel ning hetkel tehakse selle kaudu 20% tellimustest,“ märkis Barbara.ee veebipoe juht Deniss Osman. 

Lõunanaabrite juures e-ostude esirinnas

Lätis ja Leedus on Barbora toidu- ja igapäevaste tarbekaupade valdkonnas e-kaubanduse liider. Ettevõtte müügikäive ulatus 2017. aastal Leedus 19,9 miljoni euroni ja Lätis (ilma käibemaksuta) 3,2 miljoni euroni. Ettevõtte eesmärk on Lätis ja Leedus ületada sel aastal 37 miljoni eurone konsolideeritud müügikäive. 

Eestis soovitakse jõuda 5 miljoni euro suuruse müügikäibeni ning kõigi Balti riikide konsolideeritud müügikäibe eesmärk on 50 miljonit eurot. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.