Uudis

Maximas ostlemine muutus kiiremaks ja on puutevaba: skänneri tooted äpis, vali makseviis, maksa

Maxima tuli uue kaupluse avamisel välja täiesti uudse lahendusega terves BaltikumisFoto: Maxima

Poolteist aastat tagasi esimese jaekaubandusketina Baltikumis mobiilse ostupuldi kasutusele võtnud MAXIMA Eesti on äsja avatud Tondiraba kaupluses sammu edasi astunud — nüüd saab oma ostud tehtud senisest veelgi kiiremini.

2020. aastast, kui äpp loodi, pidi läbima viis-kuus sammu, et ost lõpetada, nüüd piisab kolmest. Selleks tuleb skaneerida tooted, valida makseviis ning makse sooritada. Kõik see toimub müügisaalis ja äpikassas, puutumata kokku kassapidajaga või iseteeninduskassaga.

“See märgib suurt mõtteviisi muutust, oleme 2-3 aastat teistest Euroopa jaekaubanduskettidest ees,” ütles MAXIMA Eesti tegevjuht Edvinas Volkas.

Tondiraba Maxima on 22. Maxima XX kauplus Eestis ja sellega luuakse piirkonda 50 uut töökohta. Samas hoones asub ka Euroapteek. Kaupluse ees on Bikeepi nutiparkla kümnele jalgrattale ning laadimispunktid viiele rollerile.

Lasnamäe linnaosavanema Vladimir Sveti sõnul on kohalikud elanikud oodanud Tondiraba Maxima avamist juba 2016. aastast alates, kui ettevõttele väljastati selleks ehitusluba. Maxima kauplus on hästi ligipääsetav nii jalgsi kui rattaga ja selle kõrval asub suur autoparkla.

Tondiraba kauplus on järjekorras 22. Maxima XX kauplus Eestis ja neljas selles formaadis supermarket Lasnamäel. Eestis on ettevõttel kokku 57 X kodukauplust, 22 XX supermarketit ning kolm XXX hüpermarketit.

Maximas järgitakse kõiki riigis kehtivaid koroonapiiranguid, kaupluse külastamine avamisperioodil on igal moel turvaliseks tehtud. Neile, kes tulevad kauplusse maskita, jagab ettevõte tasuta maske.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.