Uudis

MMSi propageerijate enda firmad on rahast tühjad

Ka ETV Aktuaalne Kaamera on MMSi propageerivatest naistest rääkinud. FOTO ekraanitõmmis

Janika Veski ja Merili Kukuškin, kes aktiivselt MMSi on propageerinud ning kelle Facebooki grupp terviseameti nõudmisel maha võeti, on mõlemad osanikud osaühingus Mondo Köök, millel on viimati deklareeritud 0 eurot käivet ja 0 eurot tööjõukulu.

Tõsi, viimati on firma deklareerinud oma majandusaruande 2017. aasta alguses. Selle aasta deklaratsiooni esitatud pole. Mondo tegevusaladeks on märgitud: alkoholivaba joogi tootmine; mineraalvee ja muu villitud vee tootmine.

Janika Veski jaoks on see ainus firma, kus ta osanik on. Merili Kukuškinile kuuluvad täielikult või osaliselt veel kolm firmat, mille kõigi majandusnäitajad on tagasihoidlikud.

Kusaka OÜ, mille ainuomanik Kukuškin on, käive on 2018. aastal olnud veidi üle 700 euro, tööjõukulusid makstud ei ole. Firma tegeleb ärinõustamisega.

Kukuškin on ka MTÜ Lifelong Learning juhatuses, MTÜ tegeleb koolitustega.

Kukuškin on üks osanikest ka firmas Organic Care OÜ. Selle käive sel aastal on ligi 1000 eurot. Organic Care teine omanik on Sven Kabanen, kelle kohta Õhtuleht kirjutas mõned nädalad tagasi, et just tema on MMSi müügilt riisunud koore ja teeninud sellega üle 10 000 euro puhaskasumit.

Kabanen jäi Rahageeniusega rääkides tagasihoidlikuks ja ütles, et ta ei ole midagi sellest kuulnud, et terviseamet palus Facebooki grupi maha võtta ja ei taha üldse mingeid kommentaare oma äri kohta jagada.

Kelle huvides Kukuškin ja Veski täpselt töötavad ja kuidas nende äri üles on ehitatud, jääb äriregistreid sirvides segaseks. Kumbki naine telefonile ei vastanud.

Märksõnad: ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.