Uudis

Neli soovitust, kust veel täna hea hinnaga lillekimpe kulleriga tellida saab

Rotermanni kvartalis Ahtri tänava ääres asuv FleuRRoyale annab tänase sõbrapäeva puhul ka väikese kingituse kaasa.Foto: https://www.facebook.com/FleuRRoyalebyPeterBoeijkens/

Sõbrapäev on käes, aga unustasid lilled osta? Ja nagu eriti ei viitsi õue minna? Rahu. Lillekullerite turg on Eestis kirjum kui toidukullerite maastik, seega kõik ei ole veel kadunud. Pakume sulle neli erinevat kohta, kust mõistliku hinnaga lilled samaks päevaks tellida saab.

Wolt

Jah, Tallinna kesklinnas toob Wolt isegi lilli kohale, paigast nimega “FleuRRoyale by Peter Boeijkens“. Kella 8:30st hommikul kuni 18ni õhtul viib Wolt kesklinna ümbruses lilli kohale, ole ainult hea ja kirjuta äppi, millist buketti tahad.

Nagu ikka Wolti puhul, sõltub kohale toomise hind sellest, kui kaugel lillepoest asud sina. Näiteks pelgulinna on tellimishind 7,40, Geeniuse kontorisse Ahtri tänaval aga vaid 1,90.

Interfllora toob täna lilled kohale, aga mitte telki

Interflora võtab lillede kohale saatmise eest Eestis 7,50 eurot. Aga nende kodulehelt lähtub, et lillekimbu saab saata ka välismaal asuvale aadressile, siis on kulleri tasu 10 – 14 eurot. Seega kui sul on mõni välismaine sõber või sõbranna, saad temale hõlpsasti lilled teele panna. Lisaks ilutseb kodulehel teade: “Tellimuste kohaletoimetamist telklaagritesse, sõjaväeosadesse, laevadele, sadamatesse ja lennujaamadesse ei saa garanteerida.”

Jardin arvutab sulle ise kulleri hinna

Kui kell pole veel 15:00, saad Jardini e-lillepoest kimbu tellida ja teele saata. Linnas sees maksab kohale viimine viis eurot, kui lilled lähevad linnast välja, on hind 11 eurot või rohkem.

Marianne lilleäri toob õied tasuta kohale

Tasuta sel juhul, kui tellid lilli enam kui 35 euro eest ja elad Tallinnas. Kui tahad veel sõbrapäeva õhtuks üllatust teha, siis pead kiire olema, samal päeval tuuakse Marianne lilleärist lilled kohale ainult 15:30ni tehtud tellimuste puhul.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.