Uudis

Nüüd saab TransferWise’is teha ka rahvusvahelisi otsekorraldusi

TransferWise tõi turule uue teenuse.Foto: Shutterstock

Alates tänasest pakub TransferWise võimalust teha rahvusvahelisi otsekorraldusmakseid.

Kliendid, kes kasutavad TransferWise’i piirideta kontot inglise naeltes ja eurodes, saavad seejuures seadistada otsekorraldusmakseid ka ilma Ühendkuningriigi või euroala kohaliku pangakontota.

TransferWise’i tootejuhi Lars Trunini sõnul on otsekorraldusmaksed olnud traditsiooniliselt kohalike kommertspankade teenus, mille puhul võetakse tagasilükatud makse eest teenustasu või veel halvem – teenusepakkuja teeb tehingu ära ka siis, kui kontol puuduvad vajalikud vahendid ja hiljem küsib selle eest kõrgeid intressitasusid.

“TransferWise’i teenuse kasutaja saab koheselt vastava teate, kui kontole tuleks raha lisada – enne me ülekannet ei tee. Otsekorraldusmaksete funktsioon teeb elu mugavamaks kõigile neile, kel on vaja välisriigis näiteks koduga seotud arveid või õppemaksu tasuda,” rääkis ta.

Seadistamine on tasuta, kasutamisel puuduvad ka hilisemad lisatasud. Kui kontol pole õiges valuutas piisavalt raha, siis valitakse automaatselt järgmine soodsaim valuuta, milles kasutajal vahendeid on.

Kui TransferWise’i äriklient soovib saada makseid platvormidelt nagu PayPal või ebay, siis ülekanded lähevad automaatselt GBP või EUR kontole.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.