Uudis

Oled alati tahtnud oma kosmeetikafirmat? Nüüd saad selle, vähemalt osaliselt

Vestige Verdanti tootevalik.Foto: Vestige Verdant / Fundwise

Eesti iluhooldustoodete bränd Vestige Verdant kaasab ühisrahastuse kaudu investoritelt kuni 300 000 eurot, mille eest müüb ettevõttes vähemusosaluse.

Üle 150 000 euro korraga ei saa

Kosmeetikafirma soovib Fundwise’i platvormi kaudu kokku kaasata 100 000 kuni 300 000 eurot ning selle eest saavad investorid ühiselt firmas 6,25 kuni 16,67 protsendi suuruse osaluse. Üks investor saab paigutada firmasse minimaalselt 200 ning maksimaalselt 150 000 eurot.

Firmat kirjeldades märgib Vestige Verdant, et ettevõte on kokku tooteid müünud üle maailma enam kui 800 000 euro eest, korduvostude määr on 47 protsenti. Lisaks Eestile on ettevõtte tooted müügil ka Skandinaavias, Saksamaal, Suurbritannias, Hispaanias, Austraalias ning Uus-Meremaal.

Eesmärk on globaalne tuntus

Lisaks on ettevõte sisenemas USA, Jaapani, Singapuri, Itaalia ning Venemaa turgudele, kus tegevuskavad ja kokkulepped partneritega on juba sõlmitud, selgub firma tutvustusest. Vestige Verdanti siht on kasvada globaalselt tuntud ilubrändiks.

“Kaasatav kapital aitab meil kiirendada käibekasvu ja toetada müüki nii kodu kui eksportturgudel, kasvatada brändituntust, laiendada edasimüüjate võrgustikku, täiendada tootevalikut ja tõsta laovaru teenindamaks üha kasvavat nõudlust,” märkis ettevõte rahastuskuulutuses.

Investeeringute toel soovib Vestige Verdant kasvatada ettevõtte väärtuse viie aastaga 22,5 miljoni euroni. Praegu hindab ettevõte enne uusi investeeringuid enda väärtuseks 1,5 miljonit eurot ja pärast kampaaniat 1,6 kuni 1,8 miljonit eurot.

Selle aasta kümne kuuga on ettevõtte müügitulu olnud 55 832 eurot ning kasum majandustegevusest 3176 eurot. Mullu maist detsembrini oli käive aga 97 017 eurot ning kasum 61 916 eurot.

Jah, ma tahan seda osta!

Kui soovid Vestige Verdanti investeerida, siis saad seda teha ühisrahastuskeskkonna Fundwise lehel.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.