Uudis

Omniva: Amazonist tellides võib veel jõulukaup kohale jõuda, aga see on riskantne

Omniva pakiautomaat TürilScanpix

Veel sel nädalal Euroopast tellitud kaup võib veel enne jõule kohale jõuda, aga sellele lootma jääda ei tasu.

“Välismaiste saadetiste puhul sõltub paki kohalejõudmise kiirus suuresti rahvusvahelisest tarneahelast ning sellest, mis kanaleid pidi kaup Eestisse saadetakse,” rääkis Omniva meediasuhete juht Mattias Kaiv.

Kindlasti pole tema sõnul võimatu, et sel nädalal Euroopast tellitud Kindlasti ei ole võimatu, et veel sel nädalal Euroopast tellitud kaup enne jõule kohale jõuab, aga sellele lootma jääda on juba üsna riskantne.

“Jõuluhooaeg on käes kogu maailma e-kaubanduses ning logistikamaailmas, seega kindlam oleks täna jõulukinke osta Eesti e-poodidest,” soovitas Kaiv.

E-poodidel on samuti kiire aeg

Inimesed kipuvad tema sõnul unustama, et kui e-poes sooritatakse tellimus, siis ei asu pakk nende poole momentaalselt teele. Kõigepealt peab e-poed tellimuse kokku panema ning logistikafirmale üle andma. Alles siis asub saadetis saaja poole teele.

“Ka e-poodidel on jõulude eel käes kõige kiirem aeg. Seetõttu ei tohiks jätta oma tellimisi ka viimasele minutile,” märkis Kaiv..

Omniva saab omalt poolt lubada, et pakid, mis on meile e-poodide poolt õigeaegselt üle antud, jõuavad ka enne jõule saajateni. “Aga me ei saa anda lubadusi e-poodide võimekuse eest, seega ei tasu oma tellimust jätta viimasele minutile. Meie pakivood liiguvad hetkel igatahes sujuvalt ning probleemideta,” rääkis firma meediasuhete juht.

Veel tahab Kaiv pakisaajatele südamele panna, et kui pakk saajat juba pakiautomaadis ootamas on, siis tuleks see esimesel võimalusel pakiautomaadist välja võtta. Nii saab Omniva kindlalt tagada, et ka järgmised pakisaajad saavad oma asjad õigeaegselt kätte.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.