Uudis

Omniva juht lastakse lahti: ettevõte vajab edasiminekuks muutusi, koostöö ei sujunud

Omniva senine juht Ansi Arumeel.Foto: Scanpix/Postimees/Eero Vabamägi

Riigile kuuluva firma Eesti Post, mis avalikkusele on tuntum vast kaubamärgiga Omniva, nõukogu otsustas kutsuda tagasi firma juhi Ansi Arumeele.

“Tegu ei ole üleöö sündinud otsusega, vaid ühiselt töötatud kolme kuu jooksul jõudsime tõdemuseni, et ettevõte vajab edasiminekuks muutusi,” ütles Omniva nõukogu esimees Sten Soosaar.

Arumeel ütles omalt poolt, et mõistab nõukogu otsust. Tema sõnul said nad nõukoguga ühtemoodi aru, missugune peaks olema postiteenuse tulevik.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

“Kuid koostöö väikestes detailides ei sujunud ning selles olukorras on mõistlikum lahku minna,” rääkis Arumeel.

Aasta lõpuni on juhatuse esimehe vastutusalad jagatud teiste juhatuse liikmete vahel. Kõik juhatuse liikmed alluvad otse nõukogule ja on oma volitustes võrdsed.

Juhatuse esimehe kohusetäitja, kelleks on ettevõtte juhatuse liige Andre Veskimeister, ülesandeks on juhatuse töö koordineerimine.

Lähinädalatel arutab nõukogu ettevõtte juhtimisküsimusi pikemalt ning otsustab, mitu liiget ja milliste vastutusaladega saab juhatuses olema.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.