Uudis

Paljusid apteegikaupu saab nüüd Tallinnas ja Tartus ka müügiautomaadist osta

Automaatides on müügil näiteks hügieenitarbed.Foto: Shutterstock

Benu apteek avas Tallinnas ja Tartus viis müügiautomaati, kust on võimalik osta erinevaid apteegikaupu apteeki minemata, apteegikett plaanib teenust aasta alguses veelgi laiendada.

Benu apteegi apteegiteenuste arendusjuht Helen Laupa sõnul toovad müügiautomaadid apteegikaubad inimesteni olukorras, kus on vaja kohest lahendust. “Nii saab näiteks ühest linnast bussiga teise sõites veel viimasel hetkel kaasa osta vajalikud hügieenitarbed või spordisaalis soetada endale plaastreid ja spordigeele,” lisas Laupa pressiteate vahendusel.

Automaatides on müügil erinevad toidulisandid, vitamiinid, hügieenitarbed, apteegikosmeetika, ning lisaks ka näiteks vesi ja lastele mahlajook. Lisaks varieerub tootevalik vastavalt asukohale, arvestades kliendi vajaduste eripäradega. Masinatest ei saa seadusest tulenevate piirangute tõttu osta ravimeid.

“Müügiautomaatide eesmärk on viia igapäevaselt vajalikud tooted inimesele lähemale ja tagada seeläbi kvaliteetsete ja tervist toetavate toodete jõudmine kliendini,” sõnas Laupa.

Müügiautomaatidest kolm asuvad Tallinnas – bussijaamas, Audentese spordihoones ning Aldari Sadamaturul A-Terminalis. Kaks automaati asuvad Tartus, üks bussijaamas ja teine Tartu Ülikooli spordihoones. Ettevõte plaanib automaatide võrgustikku aasta alguses veelgi laiendada.

Benu Apteek ning emaettevõte Tamro kuuluvad kontserni PHOENIX Group, mis on suurim ravimite müüja Euroopas. Eestis tegutseb kokku üle 160 Benu Apteegi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.