Uudis

Pangad laenuportaalidega koostööd teha ei soovi

Kadri Kiisel ütleb, et LHV keskendub oma teeninduskanalite arendamisele.

Esmaspäeval tuli avalikkuse ette uus laenuvõrdluse portaal Compara, kes teatas, et ehkki alguses vahendatakse vaid väiksemaid pakkujaid, on käimas ka töö, et hakata koostööd tegema suurte tegijatega. Mida aga arvavad sellest pangad?

Swedbank ei kiirusta kaasa

Erakliendi finantseerimise divisjoni direktor Tarmo Ulla ütleb, et pank tervitab uusi initsiatiive, kuid kohest liitumist uue krediidivahendusportaaliga ei pea nad vajalikuks.

“Tarbimislaenude intressid on avaliku infona panga kodulehel kõigile kättesaadavad ning Swedbanki klientidele suunatud personaalsed kliendipakkumised on leitavad nii interneti- kui mobiilipangas,” selgitab ta.

LHV ei plaani liituda

LHV Finance’i juhataja Kadri Kiisel kommenteeris Geeniusele, et pank on keskendunud sellele, et pakkuda tarbijale lihtsat, kiiret ja mugavat lahendust laenu taotlemiseks.

“Meil on hästitoimiv kanal, mille kliendid on omaks võtnud. See on peamine põhjus, miks me ei näe vajadust vahendajaga liituda. Enda kanali kasutamine võimaldab meil pakkuda kliendile ka paremaid tingimusi,” selgitab Kiisel.

Samas tervitab LHV uute kasutajasõbralike teenuste turuletulekut. “Eks see paneb meid ka veel rohkem pingutama, et olla klientidele oma pakkumisega atraktiivne,” ütleb Kadri Kiisel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.