Uudis

Pärnus avaneb võimalus investeerida rannarajooni apartement-hotelli

Uus hotell kerkib Esplanaadi 10 kinnistule.Foto: Novira

Novira Capital rajab Pärnu mereranna lähistele erainvestoritele mõeldud 60 korteriga apartement-hotelli Aparts; investeeringu kogumaht on üle viie miljoni euro ja hoone valmib 2022. aasta suvel. 

Projekti raames renoveeritakse Esplanaadi 10 asuv kuuekorruseline nõukogudeaegne hoone, mis oli osaliselt Pärnu Uue Kunsti Muuseumi kasutuses, teatas Novira. Hoone välislahenduse arhitekt on Kalle Vellevoog ja sisearhitekt Tiiu Truus.

Projekti müügipartneri LVM kinnisvara juht Ingmar Saksing leiab, et ranna vahetu läheduse tõttu sobib apartement-hotelli kontseptsioon eelkõige neile, kes soovivad aktiivse investorina paigutada vabu vahendeid kuurortlinna kinnisvarasse.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Korterid on arendaja teatel valdavalt ühe- või kahetoalised ning kõigil on rõdu või terrass lükanduste ja klaaspiiretega. Korteritel on võtmevaba ligipääsu võimaldavaf nutilukud ning hoonesse on kavandatud ka üüriteenuse pakkumiseks vajalikke tugiteenuseid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.