Peagi saad Tartus veel ühest poest toidu koju tellida

Kevadel plaanib Barbora e-pood kojuveoteenust hakata pakkuma ka Tartus. Foto: Borbora.

Juba õige pea saavad tartlased kaupa koju tellida kõikidest Eesti poekettidest – nimelt plaanib kevadel Tartusse laieneda ka Maxima e-pood Barbora.

Barbora teatas, et rajab komplekteerimiskesuse Tartusse ning käivitab kevadel seal kojuveoteenuse. Ettevõtte tegevjuhi Kirke Pentikäineni sõnul otsib ettevõte töötajaid ja seadistab praegu süsteeme, et laiendada oma teeninduspiirkonda ka Tartusse ja selle lähiümbrusesse.

“Hetkel me veel kuupäevaliselt täpset avamisaega öelda ei saa, kuid eesmärk on Eesti kiireim ja soodsaima tarnega e-pood tartlastele avada kevadel,” lisas ta.

Muudest poodidest saab juba praegu tellida

Mulluse uuringu kohaselt tellib regulaarselt toitu ja kodukaupu e-poest enam kui veerand Tallinna ja ümbruse inimestest, sealhulgas ligi 15 protsenti inimestest teeb seda nädalas korra või enamgi.  Ostetuimad kaubad on igapäevased toiduained, müügiedetabelit juhivad banaan, piim, porgand, kartul ja hapukoor. Suurim ühekordne ost Barbora.ee keskkonnast on enam kui 1200 eurot.

Barbora.ee toidu- ja esmatarbekaupade poest saab praegu kaupu tellida kojuveoga Tallinnasse ja lähiümbrusesse, samuti on võimalik komplekteeritud ostudele järgi minna kahte drive-in punkti Tallinnas.

Hetkel saab Tartus poest toitu tellida nelja teise suure poeketi veebilehtedelt. Rimi, Coop, Selver ja Prisma pakuvad koju tellimise teenust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.