Uudis

PILDID: T1 keskus on avatud, aga heal juhul poolvalmis

Uus hiidkeskus T1 Mall of Tallinn on avatud, aga kaugeltki mitte valmis.

Täna kell 10 avas Ülemistel uksed uus kaubanduskeskus T1 Mall of Tallinn. Arendajad ütlevad selle kohta “Eesti esimene detailselt läbi mõeldud kaubandus- ja meelelahutuskeskus inimesele, kes otsib kvaliteetset ajaveetmise võimalust kaasaegses linnaruumis, häid toiduelamusi ja uusi kaubamärke kauplustes.”

Ilusad lootused ja rippuvate juhtmetega reaalsus

T1 juht Allan Remmelkoor ütles pressiteates: “T1 Mall of Tallinn on Eesti esimene uue põlvkonna kaubandus- ja meelelahutuskeskus, uus maamärk ja linnasüda, mis pakub seda, mida internetist osta ei saa – emotsioone.”

Viis minutit keskuse avamiseni. Huvilised hakkavad saabuma, esimesed juhtmed tervitavad neid juba välisukse juures.

Käisime vaatamas ja veendusime, et praeguse seisuga on T1 näol tegu lihtsalt hiigelsuure poolvalmis poega. Ehitusjärgus kaupluste pilte võiks üles laadima jäädagi. Võib arvata, et suurem hulk Eestis sise- ja elektritöid tegevaid ehitusmehi on praegu just Ülemistel ametis.

Minge ikka, aga mitte tingimata kohe

Kui te olete oodanud, et uut uhket keskust oma silmaga kaema minna, siis kindlasti tehke seda, aga võib-olla on targem kuu-paar oodata, sest praeguses seisus oleks liiga lihtne pettuda.

Jah, siin on avarust, valgust ja õhku, aga T1 ei ole isegi mitte natuke pooleli, vaid justnimelt poolvalmis.
T1 on end välja reklaaminud mitte lihtsalt kaubanduskekuse, vaid ka ajaviitmiskohana. Nagu näha, siis hetkel on nii kobarkino, Skypargi meelelahutuskeskuse, restoraniala kui [veel saabumata] vaaterattani viivad eskalaatorid suletud.

Reede hommikul leidus T1-s vaid paar avatud söögikohta ja needki polnud end veel päriselt sisse seadnud.

Toidupood on iga suure keskuse olulisim nurgakivi. Tundus, et vähemalt Selver on end T1-s juba hästi tööle saanud ja ostjad leidnud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.