Pilk peale: Eesti poodidest leiab e-smaspäeval päris häid diile. Soodukad on enam kui 200 poes

E-smaspäeva kampaania raames leiab päris häid pakkumisi.Foto: kuvatõmmis

Nagu ikka, toimub 9. novembril Eestis taaskord e-poodide soodusmüük E-smaspäev. Päris mitmed poed pakuvad seejuures soodustusi kogu kaubavalikult ning osalejaid on rohkem kui varasematel aastatel.

Poode, kes kampaanias osalevad, on tänavu rekordarv, soodustusi pakub pea 220 veebipoodi; seda on üritust korraldava e-kaubanduse liidu juhi Tõnu Vääti sõnul pea poole võrra aasta varasemast rohkem.

Sel korral teevad väga paljud osalevad e-kaupmehed märkimisväärseid allahindlusi mitte vaid teatud tootekategooriatelt, kogu kaubavalikult. Tihti jäävad soodustused 20 kuni 30 protsendi juurde.

Paljud e-poed on kogu valikule hinna 25 protsenti alla löönud: mõned näited on Ehituse ABC, sisustuskaubamaja Aatrium (tabahinnaga toodetele), riidepood Lindex, veinipood FineWine, Raamatukodu raamatukauplus ja loomapood Pet City.

Leiab aga isegi veel suuremaid allahindlusi: näiteks Rademaris on kogu kaup 30 protsenti odavam, sama suur on soodukas näiteks Varraku kirjastuse raamatutele ning Mööbliaida veebipoes. Sisustuspoes Decora on soodustus 31 protsenti, näiteks ehtepoes Marmara Sterling aga 35 protsenti.

Muidugi leiab rohkelt ka selliseid diile, kus on sees sõna “kuni” – ehk kõik tooted allahinnatud pole, ainult mingi valik. Näiteks Rahva Raamat lubab, et osa raamatuist on isegi 95 protsenti alla hinnatud, Astri.ee veebipood aga lubab kuni 70-protsendilist allahindlust, tasuta tarnet ning loosib välja ka ostukrediiti.

Vähemalt mingeid soodustusi leiab enam-vähem kõigist Eesti tuntud e-poodidest ning ka väiksematelt tegijatelt, mis pakuvad pigem nišikaupu. Just väiksemates kohtades on soodustused tihti päris märkimisväärsed, suuremate tegijate puhul on laias laastus rohkem “kuni” soodustusi – ent on võimalik, et alla on hinnatud muidugi just selline kaup, mida sul vaja on.

Pakkumistega on väljas lisaks temaatilistele e-poodidele ka Eesti veebikaubamajad nagu Kaup24 (suurem cashback, aled osale kaupadest), 1a (20 protsenti alla, aga mitte kõigile kaupadele) ja Shoppa (allahindlused kuni 60 protsenti, paljudel toodetel tasuta transport).

Kui plaanid midagi niikuinii tellida – näiteks jõulukingitusi – või tahad niisama järgi vaadata, mida pakutakse, siis kõik pakkumised on ära toodud e-smaspäeva veebilehel.

E-smaspäev kestab ainult 9. novembril, pakkumised saavad läbi keskööl vastu teisipäeva.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.