Uudis

Prisma avab augustis Tallinna vanalinnas oma esimese supermarketi

Prisma.

Prisma Peremarket avab augusti keskel Tallinna vanalinnas aadressil Aia 3 oma esimese supermarketi, lähiaastatel plaanib poekett Eestis avada veel kuni 10 kauplust.

“Kaupluse ehitus on graafikus ja oleme alustanud juba ka sisustamisega. Samal ajal toimub töötajate värbamine ja koolitamine,” ütles Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots BNS-ile.

“Loodame, et 24 tundi avatud Vanalinna Prisma on vajalik ja lihtsustab oluliselt vanalinnas ja selle ümbruses elavate ja töötavate inimeste igapäevaste ostude tegemist,” lisas Lankots.

Lähiaastatel soovib kauplusekett avada Eestis veel kuni 10 supermarketi mõõdus kauplust.

Ööpäevaringselt avatud Vanalinna Prismaga üheaegselt avab samal aadressil teisel korrusel uksed ka jõusaal Gym!, omanik MyFitness jaoks saab see olema kolmas selline spordiklubi.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd umbes 800 inimesele. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 41 000 inimese.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.