Uudis

Rae vallavanem IKEA suure poe võimalikust asukohast: oleme nende esindajatega kohtunud

Eestlased ootavad IKEA suurt poodi.SIPA/Scanpix

Augusti lõpus avati Tallinnas IKEA väljastuspunkt ja kogu Eestis e-pood. Kuigi füüsiliselt on IKEA Eestis tegutsemas, on väljastuspunkt siiski palju pisem kui traditsiooniline IKEA kauplus. Plaanide järgi peaks Eestisse tulema aga ka suurem mööblipood.

Varem on spekuleeritud suure mööblipoe asukohaks Laagrisse planeeritavat Gate Tallinn ostukeskust või Rae valda. Samas pole viimase puhul leidnud siiani kinnitust, et mööblihiiu esindajad vallaga kontaktis olnud oleks.

Rae vallavanem Mart Võrklaev rääkis täna Rahageeniusele, et vallal on Tallinna ringteega piirnevatel aladel mitu selliseks ettevõtluseks sobilikku maatükki, mille vastu on erinevad ettevõtjad aja jooksul ka huvi ülesse näidanud.

“Muuhulgas oleme kohtunud ja läbirääkimisi pidanud ka IKEA esindajatega, kellele meie logistiliselt soodne asupaik samuti atraktiivne on,” kinnitas nüüd Võrklaev.

“Kuigi täna on veel vara rääkida konkreetse mööblipoe tulekust, siis pikemas perspektiivis saab olla üsna kindel, et põnevaid muutusi saab piirkonnas tulevikus näha,” lisas ta.

Hetkel on lähim suur IKEA mööblipood Riias. Eestis tegutseb väljastuspunkt koos näidistesaaliga Tallinnas, aadressil Peterburi tee 66.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.