Uudis

Revolut hakkab peagi Eestis pangateenuseid pakkuma

Revolut pakub alates esmaspäevast Leedus hoiusekindlustusega pangakontosid, Eestis tuleb firma pangateenustega turule tänavu suvel.

Revolut Bank UAB alustas esmaspäeval Leedus ametlikult tegevust. Lähiajal on kavas lisada tarbimislaenud ja krediitkaardid. Esialgu pakub Revolut klientidele aga nõudmiseni hoiuste kontosid, mis on kindlustatud hoiusekindlustusega. Juba olemasolevad kliendid, kellele on seni teenuseid osutatud e-raha asutuse litsentsi alusel, saavad oma konto soovi korral panka ümber tõsta.

Rakenduses värskelt registreerunud kliendid saavad samuti automaatselt pakkumise hakata ühtlasi panga kliendiks. Kliendid ei pea ühegi protsessi eest lisatasu maksma. Revolut plaanib edaspidi pangateenuseid laiendada ka teistesse Euroopa riikidesse. Eesti klientidele esitleb pank peatselt ka Revolut Juniori rakenduseversiooni, millega saab avada konto oma lastele vanuses 7–17 aastat.

Revoluti grupp sai pangalitsentsi 2018. aasta lõpus Leedu keskpanga kaudu Euroopa Keskpangalt ja sellest ajast saadik on meeskond töötanud litsentsi operatsionaliseerimise suunas.

Revoluti grupil, mille peakontor asub Londonis, on kogu maailmas üle 10 miljoni kliendi. Revolut Bank UAB kontor asub Vilniuses. Praegu töötab selles üle 170 inimese, kes tegelevad pangatehingute, turunduse, tootearenduse ja klienditeenindusega. Aprilli alguses alustas Revolut tegevust USA-s, luues võimaluse teha Euroopa ja USA vahel hetkelisi rahaülekandeid ilma traditsiooniliste pankade tasudeta.

Eestis on Revolutil üle 30 000 kliendi.

Revolut on 2015. aasta juulis Londonis asutatud finantsteenuste ja maksete ettevõte. Kliendid saavad rakenduses kasutada muu hulgas mitmevaluutalisi kontosid, eelarve- ja säästutööriistu ning tasuta aktsiakauplemisplatvormi.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.