Rimi uus teenus tekitas kliendis hämmingut: miks avas maskita teenindaja ilma loata mu auto ukse?

Rimi poes. Foto on illustratiivne.Shutterstock

Rimi värskelt turule toodud drive-in lahendust kasutanud klient pole rahul, et teenindaja ei kasutanud kaupa üle andes kaitsevahendeid ja ühtlasi avas ta omavoliliselt kliendi auto ukse. Rimi esindaja sõnul avab auto ukse teenindaja seetõttu, et kliendil oleks mugavam, kuid kaitsemaski mitte kandmine oli teenindaja viga.

Rahageeniusele kirjutas Piret (täisnimi toimetusele teada), kes kirjeldas oma kogemust Rimi uue drive-in teenusega.

“Teenindaja avas mu auto ukse, ta ei kandnud kaitsemaski ja suhtles minuga lähemal kui 2 meetrit, mis on potentsiaalne piisknakkuse levitamise viis,” rääkis ta.

Pireti sõnul kinnitas klienditeenindaja talle enne telefoni teel, et füüsilist kontakti ei toimu ja ühtlasi ei olnud Piret enda väitel andnud nõusolekut, et keegi ta auto ukse avaks. “Ise poes käia on turvalisem, kuna saan maksta iseteeninduses ja vältida verbaalset suhtlust lähidistantsil kaitsemaskita teenindajaga,” nentis ta.

“Miks ei täida Rimi valitsuse korraldust hoida 2 meetrit vahemaad? Miks ei kanna töötaja kaitsemaski? Miks avab ta mu auto ukse, kui ma pole nõusolekut selleks andnud? Ma ei ole kirjutanud alla paberile, et nõustun sellega, et mu autouks avatakse. Sellist infot ei ole ka selgelt veebilehel välja toodud,” rääkis ta.

“Rimi lahendus on absurdne, sest paneb ostja tervise ohtu. Äärmiselt ebameeldiv kogemus oli,” lõpetas Piret.

Rimi: võtame tähelepanekuid arvesse

Rimi pressiesindaja Katrin Bats edastas esmalt nende veebilehelt teksti, kus on kirjeldatud, milline näeb nende drive-in lahendus välja. “Sõida mugavalt Rimi Drive alasse, kus Sind tuvastatakse auto numbrimärgi või PIN koodi järgi. Toome tellimuse Sinu autosse, ilma, et peaksid autost väljuma. Tellimuse tegemiseks vali enne tellimuse vormistamist või maksmist kauplus, mis pakub Rimi Drive teenust,” on Rimi lehel kirjas.

“Tegemist on uudse lahendusega ning selle eeliseks peamegi just seda, et klient ei pea ise autost väljuma ning ta saab ise otsustada, millal kaubale järele läheb,” ütles Bats. “Meie testid on näidanud, et sellisel kujul saab klient oma ostud Rimi e-poest kätte vaid paari minutiga. Tänane kogemus ütleb, et 99% klientidest hindab Drive teenust just sellepärast.”

Batsi sõnul on arusaadavalt praegusel ajal inimestel ootused ohutuse tagamise osas väga suured ning see asjaolu kaalub sageli mugavuse üle. “Samuti on täiesti arusaadav oodata, et teenindaja kannaks kõiki kaitsevahendeid. Viimase osas oleme ka ise olnud väga ranged, ent paraku on antud juhul teenindaja meie suuniste osas eksinud,” sõnas ta.

“Mõistagi on ka kaupade kättesaamise osas võimalik klientidel oma soovi avaldada. Meil on väga kahju, et klient Rimi Drive teenuses pettus. Võtame kindlasti tema tähelepanekud arvesse,” ütles Bats.

Bats tuletas meelde, et hetkel on käimas Rimi e-poe testimine ning kõik klientide märkused on väga väärtuslikud. “Muuhulgas oleme saanud ka terve hulka positiivset tagasisidet,” lisas ta.

Praegu on Rimi e-pood avatud vaid 500 riskirühma kuuluvale inimesele. Drive teenust pakutakse esialgu Laagri Rimis.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.