Rimist saad nüüd osta odava paketi, millega saad kaupa kuu jooksul koju tellida nii tihti kui tahad

Rimi.Shutterstock

Rimi pakub alates tänasest klientidele kojuveopaketti, millega saab 30 päeva jooksul kaupa koju tellida nii tihti kui soovid – ainus tingimus on, et ostukorv peab olema vähemalt 20 eurot.

Esialgu on pakett tutvumishinnaga 0,99 eurot. Päris nii odavaks tulevikus see ilmselt ei jää.

“Mis hind tulevikus olema saab, me veel otsustanud ei ole. Vaatame esimese kuu järgi, kui suur klientide huvi on ja kuidas see toimib,” rääkis Rimi e-kaubanduse juht Helen Lednei Geeniusele.

Siis otsustatakse ka see, kuidas täpselt pakett toimima hakkab. Lätis ja Leedus on näiteks proovitud ka mitte kuuajalist, vaid kahe-kolme kuu pikkust paketti. Hind on sel juhul muidugi vastav.

“Igal juhul tuleb hind selline, et see saab kliendile olema odavam kui iga kord eraldi tellida,” lubas Lednei.

Mis selle mõte on?

Rimis on tegelikult ka piir, millest alates on kojuvedu tasuta – 50 eurot. Milleks siis üldse sellist teenust vaja on?

Lednei sõnul võidavad kliendid, kelle ostkorv ei ületa alati tasuta tarne piirmäära, paketti kasutades oluliselt kojuveo teenuse maksumuselt ning saavad perioodi jooksul rahumeeli oma ostud sooritada.

“Näiteks üksi elavatel inimestel ning sealhulgas eriti üksikutel eakatel on üldjuhul ostukorv alla 50 euro, kuid see 2-5 eurot, mis tuleb kullerteenuse eest lisaks maksta, on neile inimestele arvestatav summa,” märkis ta.

See võib olla hea variant näiteks eakamatele inimestele, kes saavad ka esmaspäeviti 10-protsendilist seenioride soodustust.

Rimi on praegu kogu Baltikumis esimene jaekett, kes sellise teenusega on välja tulnud – ehkki mujal maailmas on see päris levinud.

Lednei sõnul on e-kaubanduses jaekettide konkurents väga tihe ning igaüks pingutab selle nimel, et teistest kuidagi eristuda. Ta usub siiski, et Eesti kliendid võtavad kojuveoteenuse paketi hästi vastu.

Rimi e-poe tarnepiirkonda kuuluvad Tallinn ning lisaks Kloogaranna, Keila, Keila-Joa, Ääsmäe, Kaberneeme, Saue, Saku, Luige, Jüri, Tabasalu ning Viimsi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.