Uudis

Rocca al Mare keskus lõi Rahva Raamatu minema. Asemele tuleb konkurent

Raamatupood. Pilt on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Rahva Raamat pidi septembri alguses kinni panema raamatupoe Tallinnas Rocca al Mare keskuses, sest lepingut nendega ei pikendatud. Nüüd tuleb keskusesse hoopis Apollo pood.

Rahva Raamatul tuli keskuses uksed sulgeda 7. septembril. Rocca al Mare keskus oli mõni päev enne seda Geeniusega suheldes väga kidakeelne – oldi valmis vaid ütlema, et uus raamatupood tuleb. Rahva Raamatu kingipood jääb keskusesse siiski alles.

“Sulgesime Rahva Raamatu raamatupoe Rocca al Mare keskuses lepingu lõppemise tõttu. Meie soov oli lepingut pikendada, kuid kuna keskuse omanikul on selle pinnaga uued plaanid, siis otsustasid nad seda mitte teha,” rääkis Geeniusele Rahva Raamatu tegevjuht Jan Plaan.

Nüüdseks on ka selge, mis need uued plaanid on: alates detsembrist hakkab keskuses tegutsema Margus Linnamäe osalusega Apollo, mille jaoks see on seitsmeteistkümnes kauplus Eestis.

“Apollo raamatukaupluse läbimõeldud kontseptsoon on inimeste seas väga hinnatud, mistõttu on meil hea meel neid oma keskusesse vastu võtta. Koostöös teiste Apollo grupi ettevõtetega saavutatakse terviklik sünergia, mis on kaubandusmaastikul kõva valuuta,” ütles selle kohta Rocca al Mare kaubanduskeskuse juht Kristjan Maaroos.

Praegu pole veel teada, kas keskusesse võib kunagi tulla ka teisi Apollo grupi ettevõtteid – näiteks kino.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.