Uudis

Saaremaa ärikeskus otsib sadu tuhandeid ühisrahastust

Plaanitava keskuse aatrium.Foto: WOW keskus / Fundwise

Kuresaarde äri- ja atraktsioonikeskust plaaniv firma WOW Keskus tahab platvormil Fundwise kokku saada kuni 760 000 eurot investorite raha.

Ärikeskuse avamine on plaanitud maisse 2020 ning WOW teatel on valdav enamik renditavast pinnast juba lepingutega kaetud. Ankurrentnikuteks on Comarket ja 24-7 Fitness.

Pereatraktsioonikeskuse avamine on plaanitud etapiliselt 2020.aasta jooksul ning ühisrahastuskampaania abil kaasabki firma raha ka keskuse atraktsioonide soetamiseks.

Projektile on tulemas EAS-ilt toetus summas 1,9 miljonit eurot ehk kolmandik projekti üldmaksumusest. Ülejäänud summa katavad pooleks laen ja omainvesteering.

Ühisrahastuskampaaniaga võtab firma konverteeritavat laenu – kui saabub laenu tähtaeg, saab investor soovi korral selle osaluseks pöörata. Laenu tähtaeg on 2 aastat ning selle intressiks on soliidne 12%.

Kokku tahab WOW keskus kokku saada 235 000 kuni 760 000 eurot. Ettevõtte väärtuseks hindab WOW praegu 2,68 miljonit eurot. Iga investor saab panustada 200 kuni 100 000 eurot.

Täpsemalt saab projekti kohta teada kampaanialehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.