Saaremaa spaakeskus tagastab klientidele tühistatud broneeringute eest raha

Suur Tõll ja Piret, taamal vasakul GoSpa spaahotell Kuressaares.Foto: Shutterstock/Dmitri Mehh

Saaremaal asuvat Georg Otsa GoSpa on valmis kõigile broneeringu teinud klientidele tagastama majutuskohale tehtud kulutused täismahus.

Spaahotelli opereeriv Tauri Sumberg ütles Geeniusele, et selle sammu astuvad nad lähtuvalt valitsevast olukorrast.

Sumbergi sõnul on sellekohast soovi mitmed kliendid juba väljendanud ja hetkel on spaahotelli täituvus 50% kandis.

Keskus jälgib töötajate tervist

Lisaks Saaremaal asuvale spaahotellile opereerib OÜ Legend H & S, mille juhatusse Tauri Sumberg kuulub, mitmeid teisigi hotelle üle Euroopa, kus valdavad erinevad olukorrad.

Ta tõi näite Poolast, kus ei ole eriolukorda välja kuulutatud, kuid koolid ja lasteaiad on suletud. Seal toimub hotellides tavapärane töö.

Spaade puhul ütles Sumberg, et see on inimese isiklik otsus, kuidas ta tunneb – kas spaa külastamine on risk või mitte.

“Ma ei julgusta inimesi spaasse minema aga ma ei ütle, et spaa on oht. Inimesed on [broneeringuid] tühistanud ja inimesed on ka broneeringuid teinud ehk on mõlemat pidi. Inimesed tühistaid ka siis broneeringuid, kui Saaremaale saabusid Milanost tulnud võrkpallurid, kuigi nad ei peatunud meie hotellis,” ütles ta.

Eile õhtuse seisuga oli Sumbergi sõnul Saaremaa spaahotellis tühistatud kümmekond tuba ja hotelli täituvus oli 50-55% juures. Võimaliku eskaleerumise korral näeb ta võimalust, et olukord muutub.

Küsimuse peale, kas klientidel on võimalik juba makstud broneeringute eest raha tagasi saada või ka olemasolevaid broneeringuid tühistada teadmisega, et neilt ei kasseerita teenuse eest raha, vastas majutusteenust pakkuv ärimees jaatavalt.

“Loomulikult makstakse kõik tagasi, selles ei ole küsimust. See ei ole võimalik, et sa ei maksa tagasi,” kinnitas ta.

Kui valitsus peaks ühel hetkel langetama otsuse, et spaahotellid peavad uksed sulgema, siis Sumbergi opereeritavad spad kavatsevad seda järgida.

Georg Otsa spaas ei ole külastajate tervislikule seisundile lisakontrolle seatud, kuid lähemalt järgitakse töötajate tervist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.