Uudis

SEB tõstab hinda: mitme pangakaardi omanikud peavad hakkama kuutasu maksma

SEB-l kehtib jaanuarist uus hinnakiri.Reuters/Scanpix

Alates 1. jaanuarist 2020 kehtib SEB pangas uus hinnakiri, peamised muutused puudutavad arvelduspakette kasutavaid erakliente ja mitme deebetkaardi praeguseid või tulevasi omanikke.

See tähendab, et uuest aastast ei saa enam arvelduspakettide omanikud tasuta mitut deebetkaarti omada. Kui enne oli arvelduspakettide omanikele kõik deebetkaardid (v.a VISA Gold ja Platinum kaardid) hooldustasuta, siis nüüd on tasuta vaid üks deebetkaart, kõigile järgnevatele kaartidele kehtib 1-eurone kuutasu.

Kellele meeldib internetipanga asemel pangakontoris asju ajada, see peab arvestama, et tõuseb ka näiteks pangakontoris pangakaarti aktiveerimise kuutasu – kui praegu saab kontoga seotud esimese kaardi tasuta, siis uuest aastast maksab see 3 eurot. Internetipanga, mobiilirakenduse ja pangaautomaadist saab kaardi tasuta aktiveerida.

Olenemata sellest lubab SEB oma kodulehel, et siiski jäävad arvelduspaketid nende klientidele soodsaimaks lahenduseks võrreldes iga toote eraldi ostmisega tavahinnakirja alusel.

Mis veel muutub ja millega arvestama peab, saab vaadata SEB kodulehelt.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.