Uudis

Selver kaotab tasuta kojuveo, kõik kulleriga tehtud tellimused saavad ühise hinna

Selveri kuller.Selver

Selver teatas klientidele, et 1. juunist ei rakendu enam üle 99-eurostele tellimustele tasuta kojuvedu, kõik koju tehtud tellimused on nüüd ühe hinnaga. Ka infoletti tellimine maksab nüüd varasemast rohkem.

Selveri juhatuse liige Kristi Lomp selgitas, et kauba komplekteerimine ja kojuvedu on aeganõudev töö ja seda ei saa jätkusuutlikult ilma tasuta teha.

“Oleme välja arvutanud, et iga tellimuse komplekteerimine ja kohale toimetamine võtab meie vilunud meeskonnal kokku aega ca 1 tund ja 10 minutit,” ütles ta kliendikirjas. “Umbes sama palju aega kuluks ka sinul poodi tulemise, kauba valimise, maksmise ja kojumineku peale. Mõistame, et su aeg on väärtuslik ja pakume sulle rõõmuga ajasäästmise võimalust ka edaspidi tuues kauba mugavalt koju kätte.”

“Paraku ei suuda me seda jätkusuutlikult teha tasuta,” nentis Lomp. Alates 1. juunist rakendub kõikidele e-Selveri kojuveo tellimustele kullertasu 4,90 eurot.

Varem oli koju tehtud tellimus transporditasuta, kui ostukorvi summa ületas 99,99 eurot.

Lompi sõnul võimaldab see hind Selveril palgata piisava arvu kiireid ja tublisid inimesi komplekteerijateks ja kulleriteks. “Ning saame kinni pidada lubadusest tuua kaup Sulle kokkulepitud ajaks koduukseni,” rääkis ta.

“Kui tellid kauba Selveri infoletti või Selvekappi on koheletoimetamise tasu soodsam – 2 eurot, sest kullerikilomeetreid tuleb läbida vähem,” lisas Lomp.

Selver on teine pood, kes tasuta kojuveo piirmäära sootuks ära kaotab. Esimesena tegi selle muudatuse ära Prisma, kus hetkel maksavad kõik tellimused koju 5,5 eurot. Ka Coop tõstis mullu tasuta kojuveo piirmäära 99 euroni, kuid hetkel on see tasuta kuni vähemalt suve lõpuni.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.