Selver laiendas kojuveo piirkonda, kaupa saab tellida nüüd enamikus Eestist

Selver.Foto: Hendrik Osula.

Selver laiendas oma kojuveopiirkonda Ida-Virumaale, Jõgevamaale ja Põlvamaale. Tellida saab tänasest, kaup hakkab koju jõudma alates 10. detsembrist.

Pärast laienemist saavad e-Selverist kaupu koju tellida 1,2 miljonit Eesti inimest, kokku saab teenust kasutada 12 maakonnas.

Ilmselt ei jää praegune laienemine viimaseks. “Pingutame, et teenus jõuaks peagi kõigi eestimaalasteni,” ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Kulleriga e-Selverist kauba koju tellimine maksab 4,90 eurot koos käibemaksuga. Selle sees on tellimuse komplekteerimine, pakendid ja transport valitud aadressile.

Selveri kojukandepiirkond näeb nüüd välja selline:

Selveri kojukandepiirkond.Pilt: Selver

E-Selverist päeva esimeses pooles tehtud tellimuse saab kätte juba samal päeval kas kulleriga koduuksele või väljastusega kaupluse infoletist – see võimalus maksab 2 eurot.

Harju-, Rapla-, Pärnu- ja Tartumaale saab tellida igapäevaselt, Ida-Virumaale neljal päeval nädalas, Lääne-, Lääne-Viru, Järva-, Jõgeva- ja Põlvamaale kolmel päeval nädalas ning Hiiu-, Saare- ja Muhumaale kahel päeval nädalas.

Lisaks laienenud kojuveopiirkonnale on vahepeal lisandunud e-Selveri väljastuspunktid Võru Kagukeskuse Selveri ja Jõhvi Selveri infopunktidesse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.