Selver laiendas tublisti kojuveopiirkonda

E-Selveri Tallinna piirkond.

Äsja kaupade kojuveo ainult tasuliseks muutnud Selver laiendas oma teeninduspiirkonda nii Harju-, Pärnu- kui ka Tartumaal.

Selveri juhatuse liige Kristi Lomp ütles, et e-toidupood peaks nüüd jõudma enam kui 800 000 Eesti elanikuni.

Lääne-Harjumaal laienes Selveri e-poe kojuveopiirkond Vihterpaluni ning Ida-Harjumaal Juminda ja Pärispea poolsaartele, lõunast külgneb uus kullerveoala Narva maanteega.

Uude teeninduspiirkonda lisandusid muuhulgas Loksa, Viinistu, Kahala, Sigula, Kolga, Vahastu, Kemba, Valgejõe, Joaveski, Nõmmeveski ja Tammispea külad. Teeninduspiirkond kasvas ka tükikesele Lääne-Virumaast, kaupu tuuakse koju kätte nüüd ka Käsmusse, Võsule ja Koljakusse.

Pärnumaal laieneti Saulepa, Marksa, Lindi, Kõima, Kihlepa, Eassalu, Kärbu, Põhara, Liiva, Oara, Ridalepa, Malda, Nurme, Kurena, Räägu, Kilksama, Elbu, Are, Seljametsa, Tammuru, Vaskrääma, Metsaääre, Metsaküla, Rabaküla, Leina, Lepaküla, Tahkuranna ja Võiste küladesse.

Tartumaa teeninduspiirkonda lisandusid Nõo, Elva, Tõravere, Vellavere, Käo, Kalme, Rõhu jt piirkonnad.

Kaubad saab koju tellida või järgi minna

Kliendi eest kokku pandud ja koju kätte toodud kaupade komplekteerimise ja kullerveotasu kokku on 4,90 eurot.

Kliendid, kes ei soovi kaupu koju kätte, vaid tahavad valmis komplekteeritud kaupadele ise järele minna, saavad oma kauba kätte Põhja-Eesti piirkonnas 14 Selveri infoletist või Selvekapist. Väljastuspunkti kauba tellimise teenustasu on 2 eurot.

Selver lubab, et kui esitada tellimus päeva esimeses pooles, saab kaubad kätte juba samal päeval.

Kus täpselt nüüd E-Selver kättesaadaval on?

Kas Selveri veebipood on kodukohas olemas või mitte, saab vaadata allolevatelt kaartidelt. Halliga on näidanud äsjase laienemisega lisandunud piirkonnad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.