Selver suurendab võimsalt kojuveopiirkonda. E-poest saavad kauba koju nüüd miljon inimest

Selveri kuller.Selver

Selver laiendab 1. novembrist oluliselt e-poe kojuveopiirkonda, selles hakkab asuma suur osa Eestist. Muutub ka teenustasu süsteem.

Piirkond hõlmab nüüd täielikult kogu Lääne-Virumaa, Järvamaa ning seni katmata osa Raplamaast. Kojuveo teenustasu hind sõltub edaspidi nõudlusest – kojuveotasu on vahemikus 2,90-4,90 eurot. Saartele tellimine maksab novembri lõpuni 4,90 eurot.

Pärast tänast piirkonnalaiendust on teenus kättesaadav üheksas maakonnas ja rohkem kui 950 000 Eesti inimesele. Veel selle aasta lõpuks jõuab Selveri kojuveoteenus miljoni Eesti elanikuni, ütles Selvei juhatuse liige Kristi Lomp.

Kasvanud kojuveopiirkonda kuuluvad täies ulatuses Tallinn ja Harjumaa, Tartu ja Tartumaa, Rapla-, Järva-, Lääne-Viru-, Hiiu-, Saare- ja Muhumaa. Lisaks teenindavad e-Selveri bussid Haapsalu ja poolt Läänemaad ning Pärnu linna ja selle lähiümbrust.

Lisaks laienenud kojuveopiirkonnale on vahepeal lisandunud e-Selveri väljastuspunktid Võru Kagukeskuse Selveri ja Jõhvi Selveri infopunktidesse. Kummaski piirkonnas Selver veel e-poe tellimuste kojuvedu ei paku.

Alates 1. novembrist hakkab e-Selveri kojuveopiirkond olema selline:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.