Selveri e-poe teenus laieneb Pärnu- ja Viljandimaale

Selveri puuviljalett.Foto: Hendrik Osula

Alates 1. juunist laieneb Selveri kojuvedu Pärnu- ja Viljandimaale. See tähendab, et e-Selveri teenust saab kasutada kogu Eestimaal, välja arvatud väikesaartel.

Laienemisega saab Selverist ainus Eesti e-pood, mis toob kulleriga kauba koju igasse mandri-Eesti maakonda.

Selver AS-i juhatuse liikme Kristi Lombi sõnul on viiruskriisi ajal muutunud inimesed liikuvamaks ning Selver soovib oma klientide jaoks olemas olla vaatamata nende asukohale. „Mul on hea meel, et sellest suvest saab meie toidukorvi koju tellida igas Eestimaa nurgas,” ütles Lomp.

Lisaks kõige laiemale levikule pälvis Selver tänavu kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli toidu ja joogi kategoorias. Kristi Lomp ütles, et tunnustus ei tulnud üllatusena, sest Selver on e-kaubanduse arengusse viimased kuus aastat väga innukalt panustanud.

E-Selverist päeva esimeses pooles tehtud tellimuse saab kätte juba samal päeval kas kulleriga koduuksele – ka kontaktivabalt – või väljastusega kaupluse infoletist.

Harju-, Rapla-, Pärnu-, Tartu-, Lääne-Viru- ja Ida-Virumaal saab e-Selverist tellida iga päev. Lääne-, Järva-, Jõgeva-, Põlva-, Võru-, Valga-, Saare-, Viljandi- ja Muhumaale toob e-Selver toidu kohale kolmel päeval ning Hiiumaale kahel päeval nädalas. 

E-Selveri klient saab ka tellimuse teekonda jälgida. Kui kaup on kokku pakitud, bussi tõstetud ning hakkab kliendi poole liikuma, hakkab ka klient kaardil liikuvat bussi nägema. Kaardi link saabub koos tellimuse kinnituse ja arve-saatelehega. Kaart uueneb iga 20 sekundi järel.

E-Selveri klientidel on võimalus tellimust tehes valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti. Pakendisoovist tuleb märku anda tellimuse ostukorvi vaates.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.