Selveri e-poest kadus kulleri jälgimislink, poeketi sõnul oli tegemist tehnilise murega

Kui muidu oli võimalik Selveri kulleri teekonda jälgida, siis vahepeal seda võimalust polnudFoto: Shutterstock

Selver hakkas mõned aastad tagasi Eesti esimese jaeketina oma klientidele näitama e-poest tehtud tellimuse teekonda reaalajas. Kui muidu oli kulleri teekond kliendi koduukseni kuvatud kaardirakendusel, siis natuke aega tagasi seda enam jälgida ei saanud.

Üldiselt saab tellimuse teekonda jälgima asuda hetkest, mil kliendi tellitud kaup on kokku pandud, bussi tõstetud ning asunud komplekteerimiskeskusest kliendi poole teele. Kaardil kuvatakse muuhulgas ka see, mitu tellimust enne jälgitava tellimuse lõpliku täitmiseni on kulleril jäänud veel kätte toimetada, ning see uueneb iga 20 sekundi järel.

Paar nädalat tagasi kadus see võimalus aga järsku. Õnneks ei olnud tegemist jäädava olukorraga, sest Selveri kommunikatsioonijuht Mariann Järvela teatas, et e-Selveri kliendid näevad taas kauba saabumist reaalajas ning tegemist oli vaid ajutise ebamugavusega. 

“Vahetasime teenusepakkujat ja üleminek võttis natukene aega. Probleem oli tehnilistes detailides. Vabandame ebamugavuste pärast! Tänaseks probleem lahendatud ja jälgimislink on töökorras,” sõnas ta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.