Uudis

Skandaalse “Mängi ja võida” tootja maksab saates suured summad kaotanud inimestele raha tagasi

"Mängi ja võida!" telesaade.Foto: kuvatõmmis

Mitu Kanal2 saates “Mängi ja võida” suured summad kaotanud ohvrit märgivad, et saate tootja Ludolink OÜ on asunud mängijatele raha tagasi kandma. Nimelt ei saanud paljud mängijad mängust selget infot, et saatesse helistamine on tasuline ka siis, kui kõne stuudiosse ei jõua.

“Ludolink on koostöövalmis probleemi lahendamiseks. Täna hommikul suurem osa inimestest said raha tagasi. Vaadake oma pangaarved üle,” märgitakse “Mängi ja võida” ohvrite grupis.

Sama juttu räägivad ka mitmed teised Ludolinkile avalduse saatnud inimesed. “No minul olid kõned tehtud 11. juunil. Siis veel selget infot ei olnud. Esmaspäeval kirjutati, et makstakse nädala jooksul tagasi. Täna nüüd siis sai,” ütles teine ohver.

Samuti saab raha olenevalt juhtumist tagasi, kui võtad ühendust oma telefonioperaatoriga. Paljudele on nii Elisa, Telia ja Tele2 vastu tulnud ja arved tühistanud.

“Mängi ja võida” on viimasel ajal sattunud skandaalidesse, näiteks selgus, et mängus petetakse inimesi. Selle peale panid operaatorid saatesse helistamise kinni. Saade väljus augustis eetrist.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.