Uudis

Balti oma Amazon: tuntud Eesti veebikaubamajas saavad edaspidi müüa ka teised poed

Kaup24 lubab edaspidi enda platvormil tegutseda ka teistel ettevõtjatel.Kuvatõmmis

Üle Baltikumi tegutsev Pigu Grupp, millele kuulub ka Eesti veebikaubamaja Kaup24, lubab edaspidi enda platvormile ka teised kauplejad.

Ettevõte kutsub kohalikke ettevõtteid ja väikseid müüjaid liituma ja müüma oma tooteid kõigis kolmes ettevõttele kuuluvas e-poes – Leedus Pigu.lt, Lätis 220.lv ja Eestis Kaup24.

Pigu teatel annab nende e-poe platvorm müüjatele võimaluse kasvada ja kasutada e-poe
lahendust, ostjatele aga laieneb kaubavalik ning hinnad muutuvad soodsamaks.

Pigu Grupi tegevjuht Dainius Liulys ütles, et nende poodi kasutades ei pea teised ettevõtted looma oma e-poode, investeerima ja töötama klientide voogude ligimeelitamise nimel, vaid saavad kohese juurdepääsu Baltikumi suurimale kliendivoole. Nii saavad firmad keskenduda tootearendusele, mitte platvormi loomisele.

Ligipääsu saab kuutasu eest

Sarnaselt välismaiste platvormidega peavad müüjad maksma turul kaubeldavate toodete eest kuutasu, samuti müüdavate toodete vahendustasusid ja seda sõltuvalt tootekategooriatest.

Vastutasuks saavad partnerid juurdepääsu Kaup24 kliendivoo, logistika, klienditeeninduse ja maksete infrastruktuurile. Lisaks lubab Kaup24 pakkuda oma teadmisi ja turundustuge ehk hoolitseb selle eest, et toode jõuaks ostukorvist kenasti ostjani.

Kaup24 pakub esimestele liitujatele,  kes registreeruvad enne 1. oktoobrit,
õiguse kaubelda 6 kuud ilma kuutasu maksmata.

Huvi juba olemas

Liulyse sõnul on hetkel keeruline öelda, kui palju müüjaid liitub. “Mitmed ettevõtted, sealhulgas nii tuntud traditsioonilise kaubanduse kui ka e-kaubanduse esindajad, on juba meie e-poodide kaudu müügivõimalusi taotlenud,” ütles ta samas.

Tegevjuhi sõnul pöörab firma suurt tähelepanu partnerite valimisele. Samas on Pigu jaoks oluline, et platvormiga liituks võimalikult palju müüjaid, mistõttu lubab firma pöörata tähelepanu igale huvilisele, nii suurtele tegijatele kui väikestele ettevõtjatele.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.