Uudis

Swedbank kaotab oma preemiaprogrammi. Mis asemele tuleb?

SwedbankShutterstock

Swedbank lõpetab maikuust oma preemiaprogrammi ja see tähendab, et pank ei paku varsti enam punktide eest kingitusi nagu seda täna tehakse. Panga teates märgiti, et enamus kliente eelistas põhiteenuste soodsamaid hindasid lisahüvedele.

Klientidel võib tekkida küsimus, et mida hakkab Swedbank preemiaprogrammi soodustuse asemel pakkuma? Üks lahendus on juba välja kuulutatud Maksete paketi näol, millega asendatakse praegu preemiaprogrammi raames pakutud tasuta maksed. Aga teised boonused?

Praegu on näiteks krediitkaartide omanikele juba Swedbankis hulk preemiaprogrammi väliseid soodustusi olemas, kuid deebetkaardile vaid kaks püsisoodustust: Olerexist ja Circle K-st saab 2,5 või 2,6 eurosenti kütuseliitrilt alla.

Swedbanki eraisikute panganduse juhi Tarmo Ulla sõnul on klientide ootused lojaalsuspakkumiste osas ajas muutunud, mistõttu saavad uuendatud ka nendepoolsed lahendused. “Erinevad sooduspakkumised uuenevad iga kuu, kuid on ka püsipakkumisi,” ütles ta.

Ulla tõi näiteks Gold vaba tagasimakse krediitkaardi soodustused, mida on täna kokku 31.

Kuid kas soodustusi tuleb tulevikus ka juurde? “Näeme, et lojaalsuspakkumised hakkavad olema mobiilipanga põhised, kuid kas ka segmendi, toote- vôi paketipõhised, otsustame tulevikus,” vastas Ulla.

Viimased preemiapunktid laekuvad 7. mail 2020 ja neid saab kasutada kuni 31. oktoobrini või oma punktide aegumistähtajani, kui see saabub varem. Selleks, et kliendid saaksid oma kingitused kindlasti välja võtta, saab alates veebruarist tellida ühes kuus kuni kolm kingitust.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.