Uudis

Swedbank võimaldab nüüd ka Coop Panga makseid teha

Mitme erineva panga kliendid rõõmustavad.Foto: Scanpix

Swedbank pakub era- ja äriklientidele võimalust internetipanga kaudu vaadata oma kontojääki, kontoteavet ja algatada makseid Eestis tegutseva viie suurima panga kontodelt; viimasena lisandus nüüd võimalus kasutada läbi Swedbanki internetipanga ka Coop Panga kontosid. 

Swedbanki internetipangas on varem olemas võimalus lisada Swedbanki, SEB, LHV, Citadele, Luminori ja Šiaulių panga kontod Eestis, Lätis või Leedus, teatas pank. 

“Coop Panga kontode lisamise võimalusega pääseb Swedbanki internetipanga kaudu kokku pea 95 protsenti turuosa omavate pankade kontodele. See loob enamikule Eesti pangateenuste tarbijatele kindluse, et vajadusel pääseb ta oma kontodele alati ligi ning soovi korral selleks vaid Swedbanki internetipanka kasutades,” ütles Swedbanki klienditeenuste juht Ede Raagmets.

Kontoteabe ja makse algatamise teenuse kasutuselevõtt on 2018. aastal vastuvõetud ning 2019. aasta 14. septembril jõustunud Euroopa Liidu teise makseteenuste direktiivi (PSD2) otsene tulemus. PSD2 eesmärk on soodustada paremini integreeritud ning kasutajasõbralikumate finantsteenuste arengut.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.