Uudis

Swedbanki esindusse saab nüüd minna ainult broneeringu alusel

SwedbankShutterstock

Alates kolmapäevast, 1. aprillist saab Swedbanki esindustesse tulla ainult broneeringu alusel.

Swedbank Eesti kontorivõrgu juht Age Petter ütles, et seoses eriolukorraga oleme juba teinud oma töökorralduses mitmeid muudatusi.

„Olles elutähtsa teenuse pakkuja, peame ka praegu tagama klientide rahaasjade toimimise. Samas oleme näinud viimastel nädalatel pangaesindusse tulemas kliente, kes võinuks oma rahaasjad korda saada mõnes muus pangakanalis, näiteks internetipangas, äpis või läbi nõustamiskeskuse. Soovime hoida oma kliente ja nõustajaid ning seetõttu peame muutma töökorraldust,” ütles ta.

Alates 1. aprillist saab Swedbanki esindustes oma rahaasju korraldada üksnes eelneva broneeringu alusel. Broneerimiseks on kaks võimalust – läbi internetipanga või helistades nõustamiskeskusesse.

  • Nõustamiskeskusesse helistades saab selgeks, kas vajaliku toimingu saab ära teha digikanalis või nõustamisekeskuse abil.
  • Kui selgub, et esinduse külastus on vältimatu, broneeritakse aeg sobivasse esindusse.
  • Hetkel on kõik esindused avatud lühendatult. 

Petteri sõnul teeb pank kõik, et tagada piisav kaitse oma klientidele ja kliendinõustajatele. „Pangaesindustes jälgitakse kõiki ohutusnõudeid. Esinduses pakutavaid tehinguid me hetkel piiranud ei ole, kuid ka see võib muutuda. Samuti on meil palve, et kui mõni pereliige võib pangatoimingutes abi vajada, helista talle ja anna soovitus talle soovitus digikanalites või telefoni teel vajalikud toimingud teha.“

Swedbankil on üle Eesti 30 esindust, millest on praegu avatud 24. Lisainfot esinduste lahtioleku-aegade kohta leiab SIIT.

Täna teatas sarnasest otsusest ka SEB, minnes samuti üle broneeringupõhistele külastustele.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.