Uudis

Swedbanki internetipanka saab lisada nüüd ka Luminori konto

Luminori kontor.Foto: Shutterstock

Swedbanki kliendid saavad nüüd oma internetipangast vaadata ka oma Luminori panga kontojääki, kontoteavet ja algatada Luminori kontolt ka makseid.

Swedbanki internetipangas on juba varasemalt olemas võimalus lisada ka Swedbanki, SEB ja Citadele panga kontod Eestis, Lätis või Leedus ning LHV kontod.

„Meil on väga hea meel lisada Luminor teiste pankade hulka, kelle kontoteave ja väljavõtted on Swedbanki internetipangas nähtavad ning mille kontodelt saab meie internetipanga kaudu makseid teha. Luminor on Baltikumi suuruselt kolmas pank, seega on märkimisväärne verstapost, et nüüd saavad kliendid, kellel on kontod mõlemas pangas, kasutada oma igapäevaste finantsvajaduste jaoks ühte kanalit. See on avatud panganduse üks peamisi eesmärke – muuta kliendikogemus võimalikult sujuvaks,” ütles Swedbanki klienditeenuste juht Ede Raagmets.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

„Swedbanki eraklientide jaoks on avatud panganduse lahendus mugav viis oma igapäevased finantstoimetused ühes kohas – Swedbanki internetipangas – korda ajada. Hetkel on klientidel võimalik näha kontoteavet ja algatada makseid Swedbanki, SEB, LHV, Citadele ja Luminori panga kontodelt Eestis, Lätis ja Leedus,“ selgitas Raagmets.

Luminori konto saab oma Swedbanki internetipanka lisada menüüpunktist „Igapäevapangandus“ > „Kontoinfo“ > „Lisan teiste pankade kontosid“. Seejärel saab vaadata oma Swedbanki internetipangast ka Citadele kontoteavet. Selleks tuleb Swedbanki internetipangas valida „Igapäevapanganduse“ menüüst „Kontoinfo“ alt „Konto väljavõte“. Teise panga konto väljavõtte kuvamiseks tuleb valida soovitud konto „Konto“ välja rippmenüüst.

Kui Swedbanki klient soovib teise panga kontolt makset algatada, tuleb tal samuti internetipanka sisse logida ning valida „Igapäevapanganduse“ menüüst „Uus makse“. Seejärel tuleb maksevormil asuvast “Maksan kontolt“ rippmenüüst valida soovitud panga konto. Makse algatamisel palutakse kliendil maksekorraldus allkirjastada teises pangas vaikimisi kasutatava autentimismeetodi abil.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.