Uudis

Swedbanki koduskindlustuse tingimused kehtivad ka üürnikele

Üürnikud saavad nüüd üüripinda kindlustada samadel tingimustel nagu selle omanikudFoto: Scanpix

Kodukindlustus aitab kaitsta tekkinud kahjusi kodus olevale varale, sisule ning enamustel juhtudel aitab teistele tekitatud kahju eest nõudeid korvata. Varasemalt sai kodu kindlustada vaid selle omanik. Nüüd on see võimalik ka üürnikul.

Miks kindlustada?

Kodus on nii mõndagi, mia on kallis ja väärtuslik. Selleks et õnnetusjuhtumis ei hävitaks rahakotti on kindlustus parim, kui endal pole tuhandeid eurosid varus õnnetusjuhtumite tarbeks.

Üürnike puhul on suur murekoht vartutus üürikodu ja seal olevate asjade eest. Kui peaks juhtuma õnnetus vatutab suures osas enamustel juhtudel üürnik.

Kindlustuse sõlmida ka üürnik

Kodukindlustusi ei saa olla ühele kohale mitu tükki ja tihtipeale on kindlustus tehtud kodu omanikul. Kuna üürikodu on koduks üürnikule oleks mõistlik ja saab ka teha seda samadel tinglimustel tegelikult kodupinnal elavad inimesed.

Vaata rohkem infot kodukindlustuse lehelt ning tutvu lepingu tingimustega. Sealtsamast leiad ka mugava kalkulaatori, millega arvutada välja igakuise kodukindlustusmakse. Hind igakuisele maksele sõltub korterist, kuid on üsna taskukohane kõigile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.