Uudis

Swedi netipanga kasutajatel on nüüd automaatselt ka telefoni- ja mobiilipank

Swedbanki netipanga kasutajad pääsevad nüüd automaatselt ligi ka mobiilipangale.Foto: Geenius

Swedbank avas hiljutise lepingumuudatusega enda interneti-, telefoni- ja mobiilipanga kasutajatele kõik kanalid ühiste limiitidega – see tähendab, et kui oled seni kasutanud üht või mitut neist, siis nüüd on sul ligipääs ka ülejäänud teenustele.

Selleks muutis Swedbank teleteenuste ehk interneti-, telefoni- ja mobiilipanga kasutamise lepingut (telefonipank tähendab võimalust teha tehinguid nõustamiskeskuse vahendusel).

Swedbanki digitaalsete teenuste haldur Kristjan Leisner rääkis Geeniusele, et varasemalt tuli kliendil teleteenuste lepingus nimetatud kanalite kasutamiseks teha iga kanali juures eraldi valikud – milline kanal või kanalid lisada teleteenuste lepingusse ja määrata valitud kanali või kanalite õiguste ulatused ja limiidid.

“Nüüdsest lihtsustasime lepingut ja ühendasime interneti-, telefoni- ja mobiilipanga ühtede sätete alla,” ütles Leisner. See tähendab, et edaspidi on kõikidel klientidel, kellel on teleteenuste leping, avatud kõik kolm kanalit, kuid klient saab jätkuvalt ise valida, millises kanalis ta oma tehinguid teeb.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.