Uudis

Täna avatakse esimene Eesti kunsti outlet

Kunstiruum T1 Mall of Tallinnas.

T1 Mall of Tallinnas asuv Kunstiruum avab täna esimese Eesti kunsti outlet’i, kus müügile tuleb suur valik enam kui 30 kunstniku töödest.

Esimest korda outlet’i formaadis toimuva Eesti kunstnike tööde müügiga soovitakse juurutada ja populariseerida kunstiostmise harjumust.

Outlet’ist võib leida meie kunstnike suurte tööde kavandeid, säravaid jooniseid, visandeid ja sähvatusi, oma ajast ees olevaid töid või ateljee nurgast leitud unustatud maale. Valikus on palju töid, mis sobivad ka lastetuppa,” kirjeldas Kunstiruumi omanik Edward Köster.

Reedest pühapäevani kestva outlet’i käigus on kunstnike tööde hinnad tavapärasest soodsamad, jäädes vahemikku 50 kuni 2000 eurot.

Teiste seas on esindatud näiteks Uno ja Mari Roosvalti, Regina Lukk-Toompere, Laurentsiuse, Valeri Vinogradovi, Liisa Kruusmägi, Marco, Toomas Kuusingu, Anna Litvinova, Naima Neidre, Alo Valge, Sergei Inkatovi, Helgi Maret Olveti, Kristjan Juusu tööd. Kristjan Juusu on lubanud joonistada ka kohapeal.

Märtsis avatud Kunstiruum on professionaalsete kunstnike, kunsti ostjate ja huviliste ning kunstisõprade kohtumispaik, kus on palju positiivset energiat. Siin on esindatud erinevate põlvkondade ja kultuuride harmoonia.

Ainuüksi esimesel külastas Kunstiruumi 4200 külastajat. Kunstiruum on T1 Mall of Tallinnas avatud iga päev 12-20.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.