Uudis

Tänasele laulupeo kontserdile enam pileteid osta ei saa

Tallinna lauluväljak. Foto: Scanpix

Laulupeo korraldusmeeskond andis teada, et tänase kontserdi piletite eelmüük on lõpetatud. Ilma piletita inimestel soovitatakse väravatesse mitte tulla.

Väravast saab pileteid osta üksnes siis, kui piisavalt palju inimesi on kontserdialalt lahkunud.

XXVII laulupeo “Minu arm” tänasele kontserdile on eelmüügist müüdud ligi 60 000 piletit ning koos osaleva 35 000 laulja ja muusikuga on jõutud olukorrani, kus korraldajate otsusega peatatakse inimeste turvalisuse ja ohutuse kaalutlusel piletite eelmüük.

Eelmüügist piletite müük tänasele kontserdile peatatakse turvakaalutlustel ning see avatakse taas kui lauluväljakult piletiga lahkujate arv seda võimaldab.

Kõikidel ilma piletita inimestel palutakse jälgida pidu ülekandes suurtelt ekraanidelt Tallinnas Vabaduse väljakul ning Maarjamäe lossis ning ekraanidelt oma kodupaigas üle Eesti.

Politsei, meditsiiniteenistuse ja Päästeameti kinnitusel on prioriteet piletiga külastajatele nende turvalisuse tagamine. Kiireks sekkumiseks on vaja tagada rahvamassis ligipääs nii abi kutsumiseks kui ka pakkumiseks.

Täna kell 14.00 algavat XXVII laulupeo “Minu arm” kontserti saab suurte ekraanide vahendusel otsepildis jälgida mitmes paigas üle Eesti. Tallinnas kantakse laulupidu üle Vabaduse väljakul.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.