Uudis

Tänasest saab Taxifyga sõita Narvas

Taxify on võtnud ette tegevuse laiendamise Ida-Virumaal.Foto: Taxify

Taxify esindaja Aleksei Kolesnikov näeb Narva piirkonnas olulist transpordiprobleemi, mis vajab lahendust.

“Narvakad liiklevad kolmnurga vahel, mille läänepoolne ots asub Sillamäel, idapoolne ots Narvas ning põhjapoolne ots Narva-Jõesuus. Vanamoodne taksoteenus võib jätta inimese Sillamäele pikaks ajaks ootama. Samas maksab sõit palju, kuna juht peab arvestama võimaliku tühisõiduga tagasi. Tehnoloogia abil saame tühisõitude hulka vähendada ning tarbija saab mõistliku hinna nii linnas kui linnast välja sõitmiseks,” rääkis ta.

Endisest kohalikust standardist on saanud miinimumtasu

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Kui aastaid kehtis Narvas reegel, et kõik sõidud maksavad 2 eurot, siis viimase aastaga on olukord muutunud. Taxify on otsustanud, et 2 eurot on ühe sõidu minimaalne hind. Sõidualustustasu Narvas on 50 senti, kilomeetri hind 20 senti ja minuti hind 10 senti,

Taxify teenusega tutvumiseks kehtib Narvas novembrikuu jooksul klientidele sooduspakkumine – esimeselt 10 sõidult saavad reisijad 50 protsenti soodustust, maksimaalne soodustus on 2,5 eurot. Samuti kehtib Taxify Narva juhtidele novembris hinnagarantii, mis tähendab, et juht saab iga sõidu eest kätte vähemalt 3 eurot.

Kaalutakse teisi linnu

Taxify kaalub teenuse pakkumist ka Kohtla-Järvel ja Jõhvis. “Kohtla-Järve ja Jõhvi kesklinna lahutab 10-minutine autosõit. Kokku elab neis linnades pea 50 000 inimest. Kui seal on juhte, kes soovivad Taxify platvormi kasutada, siis palume neil äpp alla laadida. Nii saame teada, kui tõenäoliseks võib seal teenuse pakkumist pidada,” rääkis Kolesnikov.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.