Uudis

Taxify avas tankla, lubab Tallinna soodsaimat kütust

Taxify avas Töökoja tänaval tankla

Taxify teatas täna, et avab koostöös Olerexiga Tallinna soodsaima kütusega tankla. Pilootprojekti eesmärk on pakkuda soodsat kütust Taxify juhtidele, kuid linna parima hinnaga kütust lubatakse ka tavaklientidele.

Tankla müüb bensiinikütust 95 ja diiselkütust. Avamisnädala lõpuni saavad kõik tankla kliendid bensiinikütust erihinna alusel 1,31 eurot ja diiselkütust erihinna alusel 1,25 eurot liitrilt. Avamissoodustusi arvestamata maksaks bensiinikütus Taxify tanklas 1,36 eurot ja diiselkütus 1,31 eurot liitrilt.

Ärimudelis kliendikaarte pole

Uus tankla toob turule uudse hinnastamismudeli. Erinevatelt tanklakettidest ei paku Taxify püsikliendiprogramme, selle asemel hoitakse hinda ühtlaselt madalal kõigile.

Taxify juhtidele soodustus

Ettevõte kinnitas Geeniusele, et projekti eesmärk pole kütuse jaemüügiärisse sisenemine, vaid eelkõige oma juhtidele soodsa kütuse võimaldamine.

Viimasel kalendrikuul vähemalt kümme sõitu teinud Taxify juhid saavad tanklas täiendavat püsisoodustust ID-kaardi alusel sõltuvalt sisseostuhinnast. Taxify autopargi halduri Heigo Protteni sõnul kulutab täiskohaga Taxify juht nädalas kütusele keskmiselt 136 eurot. “Kütusehinnad on püsivalt tõusnud. Meie huvi on teha juhtidele parimaid pakkumisi. Nii otsustasime ujuda vastuvoolu ja mitte opereerida senise kütuseturu loogika järgi,” ütles ta.

Uus tankla on avatud Filtri tee ääres aadressil Töökoja 4.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.