Uudis

Taxify saab nüüd tellida ka Google Mapsi kaudu

Pole mingit kahtlust - Taxify on meie uus Skype. Tegelikult enamgi, sest see on asutatud ja üles töötatud välisinvestorite abita. Ammu enne, kui Daimleri investeering viis firma väärtuse üle miljardi euro.Foto: REUTERS/Ints Kalnins/Scanpix

Tänasest saab nutitelefonis olevast Google Maps rakendusest vaadata, kui kaua võtab aega Taxifyga soovitud sihtkohta jõudmine, palju sõit orienteeruvalt maksab ning soovi korral on võimalik endale ka sõiduk ära tellida. Uuendus on saadaval 16 riigis üle maailma, sealhulgas Eestis.

Sõiduki tellimiseks tuleb esmalt avada nutitelefonis rakendus Google Maps. Pärast soovitud sihtkoha otsingut tuleb klõpsata nupul Juhised ning valida juba tuttavate auto, ühistranspordi, kõndimise ja rattasõidu ikoonide juures olev võimalus Sõiduteenused. Seejärel näeb kasutaja eeldatavat sõidukulu.

Juhul kui valida pakutavate alternatiivide hulgast kohale jõudmiseks just Taxify, avab Google Maps Taxify rakenduse, milles saab tellimuse ära vormistada. Kui telefonis Taxify rakendust pole, siis soovitab Google Maps selle eelnevalt alla laadida.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses