Uudis

Teeme koos Rahageeniuse paremaks: palun vasta meie lugejaküsitlusele

Autoril oleks peaaegu õnnestunud aastate jooksul sissemakstud rahast natuke tagasi saada, aga siiski ei saanud.Foto: Kalle Veesaar

Hea lugeja,

alustasime Rahageeniuse tegemist septembris, see tähendab, et käime neljandat kuud. Isegi koera-aastates oleme seega veel kutsikakarvades.

Meie motoks on “Räägime sinu rahast”. Me ei ole siin selleks, et teha uudiseid ettevõtete majandustulemustest, ega tuimalt raporteerida tarbijahinnaindeksi mõneprotsendilisest värelusest.

Küll aga tahame me panna tähele, mis toimub meie ümber ja aeg-ajalt küsida, kas kõik on ikka nii nagu võiks olla? Miks maksab kohv 3 eurot ja õlu Tallinnas rohkem kui Helsingis? Miks maksab eestlane väikelaenu eest kaks korda rohkem kui rootslane samas pangas? Vahel ka laiematel teemadel: kas krüptoraha on hea investeering ja kas Brexitit tasub peljata?

Teiseks tahame jagada nende inimeste teadmisi, kes rahaasjades keskmisest targemad ja nende kogemust, millest teistel õppida võiks olla. Seda nii säästmise, investeerimise, igapäevaste rahaasjade korraldamise kohta.

Et oma sihte tulevikus veel täpsemalt seada, oleme tänulikud, kui täidad ära selle küsimustiku.

Rahageeniuse lugejaküsitlus

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.