Teeni lisaraha: need äpid maksavad sulle raha peaaegu mitte millegi tegemise eest

Müntide kogumine tuleb läbi mõelda.Järva Teataja/Scanpix

Rääkisime mõnda aega tagasi internetis levivast õlleraha kontseptsioonist ehk kuidas võimalikult vähese vaevaga internetis raha teenida. Populaarsed õlleraha veebilehed on sellised, kus ülesandeks on videote vaatamine ja küsitluste täitmine ning selle eest saab siis väikest tasu.

Läheme teemaga veidi kaugemale. Kas leidub ka selliseid õlleraha rakendusi, mis maksavad nii, et ei pea mitte midagi tegema?

Põhimõtteliselt küll. On olemas mitu äppi, mis maksavad “palka” näiteks selle eest, et lased oma telefoni koduekraanil reklaame näidata. Reklaamidele ei pea vahel isegi klikkima.  Üks selline äpp on näiteks S’more, kus saad reklaamide vaatamise eest kinkekaarte.

Leidub ka äppe, mis testivad kasutajate peal erinevaid süsteeme. Näiteks SMSmoney, mis saadab kasutajale SMS-i ja testib läbi selle, kas telekomide sõnumisüsteemid erinevate riikide vahel toimivad. Palk on paar senti ühe SMS-i eest.

Kui sind privaatsus absoluutselt ei huvita, siis on vabalt Google Plays saadaval ka äppe, mis jooksevad taustal ja koguvad sinu kohta erinevaid andmeid ning maksavad selle eest sulle tasu.

Üldiselt on tasu selliste äppide kasutamise eest muidugi mannetu, aga väike õlleraha kulub ehk marjaks ära.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.