Tele2 lubab töötajatel edaspidi piiramatult puhata

Piiramatult puhata saab Tele2-s siis, kui töö saab tehtud ning ka kolleegid on rahul.Foto: Shutterstock

Telekomifirma Tele2 lubab edaspidi töötajatel piiramatult puhata, kui töö saab tehtud ning kolleegid end halvasti ei tunne.

Sobivate töötajate värbamiseks ning hoidmiseks ei piisa tänapäeval ainult kobedast palgast, vaid järjest olulisemaks on muutunud ka paindlik tööaeg, arenguvõimalused ja töötaja väärtustamine, nentis Tele2 pressiteates.

Just seetõttu otsustaski telekomifirma teha motivatsioonis suuremaid ja väiksemaid uuendusi – neist üks märkimisväärsemaid tasustatud piiramatu puhkuse võimalus.

“See tähendab, et töötajatel pole konkreetset puhkuse limiiti, peamine põhimõte, millest me lähtume, on see, et ka kolleegid peavad õnnelikud olema. Kuna meie ettevõttes töötatakse tiimides ja tehakse koostööd, siis annab see omakorda võimaluse ka meeskonnatöö tõhustamiseks,” rääkis Tele2 personali- ja klienditeeninduse direktor Sirli Seliov.

Delfi Ärilehele selgitas ta veel, et töö peab olema tehtud ja kolleegid ei tohi ennast halvasti tunda – ei saa nii, et aasta otsa keegi puhkab ja teised teevad tööd. Vastupidi – arenema peaks meeskonnatöö, kuna kolleegid teavad, et kui praegu tuleb neil pingutada, et keegi teine saaks puhata, siis hiljem teevad teised kolleegid seda ka tema heaks.

Piiramatu puhkus on maailmas üha enam kanda kinnitamas – firmad nagu Netflix, LinkedIn, Virgin, Glassdoor ja Hubspot pakuvad oma töötajatele võimalust võtta puhkust igal ajal ja täpselt nii palju, kui vaja.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.