Uudis

Telia: võtame iga “Mängi ja võida!” saate kaebust tõsiselt

"Mängi ja võida!" telesaade.Foto: kuvatõmmis

Tele2 teatas täna, et paneb kahtlasesse Kanal2 saatesse “Mängi ja võida!” helistamise kinni. Põhjusena tõi operaator välja mitmed murelikud kliendid, kes on saatesse helistades ilma jäänud kümnetest või sadadest eurodest.

Samuti teatas Elisa, et nad on tühistanud “Mängi ja võida!” telesaate tasulisele numbrile helistamisega seotud arveid. Telia esindaja Sille Võsaste kinnitusel on nemadki saanud klientide poolt telemängu osas pöördumisi ning operaator võtab iga kaebust tõsiselt.

“Tänaseks on kaebuste arv võrreldes eelmise nädala algusega vähenenud. Tegeleme meie poole pöördunud klientidega eraldi. Tulenevalt saate “Mängi ja võida” teenuslepingust ei pea operaator põhjendatud kliendipretensioonide puhul teenusepakkujale tasu üle kandma. Näiteks kui helistajaks oli alaealine, siis on kliendil võimalik esitada pretensioon ning sellisel juhul kõnetasu maksma ei pea,” ütles Võsaste.

Telia esindaja sõnul langetab otsuse tagasiarvestuse osas teenuse osutaja Ludolink OÜ ning info klientidest, kellel on õigus tagasiarvestuseks esitatakse Teliale, mille alusel tehakse tagasiarvestus või tagastatakse makstud summad.

Juuni kõnedega seonduvad kreeditarved teeb Telia ära juuli viimasel nädalal ning jooksva kuu tagasiarvestused tehakse ära selle nädala jooksul.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.