Uudis

Tellitoit.ee Bolti tulekust: eks aeg näitab, kas inimesed tahavad, et toitu jälle taksoga veetakse

Tellitoit.ee veab toitu Tartus, Tallinnas ja Pärnus ning nende linnade ümbruses.Foto: Margus Ansu / Tartu Postimees / Scanpix

Toidukuller Tellitoit.ee alustas tegevust viis aastat tagasi ja varsti on nad enda sõnul teinud miljon tellimust. Kui suure ohuna aga näevad nad Bolti (end Taxify) äsjast teadet asuda samuti toitu vedama?

Ettevõtte tegevjuhi Priit Pärli hinnangul on uue turuosalise käekäiku keeruline kommenteerida, enne kui nad on reaalselt tegevust alustanud.

“Peale MyChefi kadumist [eelmisel sügisel] võis arvata, et mõni uus teenusepakkuja võib juurde tekkida. Kuna Bolti ja Wolti ärimudel paistab identne, siis aeg näitab, kuidas nad kahekesi nišši ära mahuvad,” ütleb Pärli.

Ärimudelid on erinevad

Tellitoit.ee on tegevjuhi sõnul klientide usalduse võitnud sellega, et kasutab oma autosid ja töötajaid. “Teiste pakkujate ärimudel on meist erinev – toidu transport jalgrataste ja  eraautodega,” selgitab Pärli.

“Kuidas kliendid selle vastu võtavad, et nende toitu hakatakse jälle transportima taksodega, näitab aeg. Uued tegijad on teretulnud, kui nad täidavad veterinaar- ja toiduameti kehtestatud nõudeid toidu veole,” ütleb ta.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.