Uudis

Töökuulutus: jälle otsitakse ennustajaid, kellel head ennustusoskused, leping tehakse ainult firmaga

Kuulutuse järgi on ennustaja amet hea võimalus arendada ennustamisoskust.Foto: Pixabay

“Kaardid ennustavad” telefoniliin otsib taaskord uusi ennustajaid vägagi maise vahendiga – tööportaalis avaldatud kuulutusega, mis annab ka lihtsurelikule võimaluse teada saada, mis oskusi selles ametis vaja läheb ning kui palju palka saab.

Kui kuulutust uskuda, on amet hea võimalus parandada enda ennustamisoskust ning näiteks ka parandada oma karmat.

Nõudmisi väga palju pole – tuleb välja, et tähtis on hea ennustamis-, suhtlemis-, kuulamis- ja inimeste mõistmisoskus. Vaja on ka head eesti keele oskust, vene keele oskus tuleb kasuks.

Tundub, et ennustajatest on puudus käes, sest viimati otsiti neid alles eelmise aasta lõpus.

Kodukontor, aga ööpäevased vahetused

Tulevane ennustaja saab kodukontori võimaluse, ent ka kohustuse vastata kõikidele kõnedele kokkulepitud 24-tunnise vahetuste ajal. Seejuures on eelistatud need kandidaadid, kes ka valvete välisel ajal võimalikult palju vastata saavad.

Klientidega väljaspool kalli minutihinnaga liini kohtuda ei saa – suhtlemine toimub vaid ennustusliini vahendusel. “Me ei kohtu ega vaheta kontakte klientidega, seega koostöö ainult ausa ja lojaalse inimesega,” seisab kuulutuses.

Veel on ennustajal vaja arvuti kasutamise oskust ja mobiiltelefoni. Telefon peab seejuures endal olema, SIM-kaardi annab infoliin.

Tasu saab ainult arvega – leping sõlmitakse ainult juriidilise isikuga, näiteks OÜ või FIE-ga. Raha saab kord kuus kõneeristuste järgi. Kuulutuses käib ennustusliin küll välja, et brutopalk on kuni 1500 eurot kuus.

Kui 24-tunnistest vahetustest ei piisa, siis pakub ennustusliin lahkelt välja võimaluse vastata kõnedele ka muul, endale sobival ajal – võimalus on ise liinile sisse-välja logida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.