Tuntud majutuskeskkonna viga läks hotelli broneerinud naisele eriti kalliks maksma

Reuters/Scanpix

The Guardian kirjutab ühest kurioossest juhtumist, kuidas Expedia lehelt hotelli broneerinud naine jäi süsteemi vea tõttu oma rahast ilma ja sai selle tagasi alles pärast ajakirjaniku sekkumist.

Nimelt broneeris Inglismaalt Norwichist pärit naine koos oma abikaasaga 750 euro eest hotelli, kuid pärast broneeringut saabus neile kinnitus vale kuupäevaga. “Vaatasime üle, et me olime sisestanud õiged kuupäevad ja helistasime kohe Expediasse,” rääkis naine. “Sealt öeldi, et arvutisüsteemis võis olla viga.”

Expedia vastuses selgitati naisele, et raha peab tagastama ikkagi hotell. Hotellist vastati aga, et broneering pole veel nendeni jõudnud ja seega peaks tehingu blokeerima ikkagi Expedia. Expedia aga seda ei teinud ja kolm päeva hiljem võeti raha naise pangakontolt maha.

“Expedia viitas siis hotelli kasutajatingimustele ja ütles, et raha ei kuulu tagastamisele. Uskumatu, et selline suurfirma ei luba broneeringuid näiteks kahe esimese tunni jooksul muuta,” imestas naine.

Expedia esindaja ütles Guardianile, et nad teavad, et vahel plaanid muutuvad, aga hotellid seavad ise oma kasutajatingimused. Sellegipoolest otsustas Expedia lõpuks naisele raha tagastada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.